Oplotenia a plotové brány

Voľba typu oplotenia z množstva variácií vzorov a tvarov, ako aj použitie rôznych konečných farieb umožňuje prispôsobiť plot akémukoľvek prostrediu.

Efektívna inštalácia plotu -  je možná vďaka modulárnej štruktúre a špeciálnym konzolám, vďaka nim je možné segmenty namontovať na steny (napr. Kameň, tehly) alebo stojky oceľového systému.


Charakter každého elegantného objektu je daný voľbou správnych stavebných prvkov, medzi ktoré patrí aj vstupná brána. Krídlová brána sa hodí všade tam, kde nie je dostatočný priestor na posuvnú bránu.  Toto tradičné riešenie v kombinácii so zaujímavým dizajnom a farbami je dokonalým doplnkom každej budovy.

Pohodlné používanie je zabezpečené automatickým pohonom s diaľkovým ovládaním. V prípade potreby pri výpadku elektrického prúdu  je možnosť otvoriť bránu ručne.

Ochrana používateľa  je zaručená svetelným signalizačným zariadením, signalizujúcim pohyb brány a systémom fotobuniek, ktorý reaguje na pohyb v priestore brány.


Fungovanie brány zaručuje jej samonosná konštrukcia. Krídlo nepotrebuje po montáži žiadnu ďalšiu podporu a preto sneh, listy a iná prípadná drobná prekážka neprekáža  voľnému pohybu brány. Stabilný pohyb je zabezpečený sadou vodiacich valčekov a ložísk, ktoré  zaručujú  hladký a bezpečný chod.

Ochrana používateľa je zabezpečená spínačom preťaženia a kontrolným svetlom. Snímač preťaženia pri kontakte brány  s prekážkou, zastaví  a potom zopne spätný chod brány. Na základe požiadavky možné doplniť o ďalšie bezpečnostné prvky.

Pohodlné používanie je zabezpečené elektrickým pohonom  s diaľkovým ovládaním, ktorý chráni pred neoprávneným vstupom. V prípade výpadku elektrickej energie je možné otvoriť bránu ručne.

Výhody samonosnej posuvnej brány:

  • rýchla a jednoduchá montáž s minimálnymi nákladmi
  • nevyžaduje údržbu počas celého roka
  • nezasahuje do vozovky
  • vytvára väčší priestor na parkovanie