Nakladacie systémyNakladacia plošina HERKULES je novinka v portfóliu. Rastúci dopyt po vysokokapacitnom zariadení vyústil do vytvorenia prvej platformy s nosnosťou 20/25 ton. Špeciálny dizajn umožňuje prekládku všade tam, kde je potrebná výnimočná trvanlivosť vždy, kde je účelom preprava ťažkého tovaru.

Výhody:

  • rýchla montáž vďaka pripojenému rámu
  • jednoduchá obsluha pomocou ovládača s grafickými symbolmi
  • trvanlivosť, ktorá zaručuje dlhú a bezproblémovú prevádzku


Konštrukcia zariadenia využíva vysoko kvalitnú oceľ a overené a odolné hydraulické zariadenie, pri zachovaní vynikajúcej kvality výroby. Protišmykový plech nosnej konštrukcie z vysoko pevnej ocele, ktorá zaručuje dynamickú únosnosť konštrukcie šiestich ton, pri zachovaní torznej pružnosti.

Konštrukcia hydraulickej jednotky umožňuje takmer úplne obmedziť vplyv vonkajších faktorov (napr. vlhkosť, znečistenie) na prevádzku motora. Okrem toho toto riešenie výrazne zvyšuje trvanlivosť systému a súčasne obmedzuje generovaný hluk.

 Inovatívny otvorený systém platforma záves a klapka vyrobené z ocele s vyššou pevnosťou v porovnaní s tradičným riešením puzdra minimalizuje údržbu a vo väčšine prípadov eliminuje možnosť výpadku stroja v dôsledku kontaminácie pántovej oblasti. Konštrukčné riešenia rámov uľahčujú montáž zariadenia.


Vynikajúca kvalita tohto zariadenia je výsledkom 15-ročných skúseností v oblasti konštrukcie a výroby nakladacích plošín. Elektrohydraulická platforma PS je ovládaná tlačidlami umiestnenými v riadiacom systéme. 

Počas prekladania sa plošina automaticky prispôsobí zmenám výšky nákladného priestoru vozidla (systém hladkého nastavenia).

Držiak doku PS je dodávaný spolu s rámom a je kompaktný dizajn, ktorý je inštalovaný  v jednom montážnom kroku.

Na mieste inštalácie nie sú potrebné žiadne ďalšie podporné prvky. Nosnosť platformy PS zodpovedá zaťaženiu náprav vysokozdvižného vozíka pri zohľadnení najnepriaznivejšieho zaťaženia.


Nakladacia plošina PAS je optimálnou voľbou v prípade, že je potrebné postaviť do budovy prekladací systém.

To si vyžaduje malú prípravu a zvyšuje sa účinnosť procesu nakladania a vykladania.

Prekládková rampa PROMStahl je flexibilné riešenie, ktoré je možné pridať do budov v rôznych uhloch.  

Oceľové časti rampy a plošiny sú dostupné v žiarovo pozinkovanom a lakovanom prevedení. 
Kapacita nákladu rampy PAS zodpovedá zaťaženiu náprav vysokozdvižného vozíka s prihliadnutím na najnepriaznivejší prípad zaťaženia.