• Chodí vaša firma zamerať otvor ?  Áno naša spoločnosť po dohode zameria otvor zadarmo. Pri návšteve nášho technika si dokážete presne zadefinovať produkt aj na základe vzoriek ktoré vám dodáme k nahliadnutiu pri zameraní.
 • Môže k nám prísť s ponukou aj priamo váš obchodník ?  Samozrejme radi vás navštívime. Stačí nám oznámiť adresu a pre vás výhodný termín. Garantujeme profesionálne predstavenie našej ponuky a produktov.

 • Aké farby brán sú u vás dostupné ?  Naša spoločnosť vám vie dodať bránu prakticky v každej farbe a dekore dreva. V základe sú dostupné brány vo farbách biela a hnedá. Ďalej máte na výber všetky farby zo širokej palety farieb RAL vzorkovníka.
  Pri požiadavke na imitácie dreva máme v ponuke 56 rôznych fólií imitácii dreva. Napr. zlatý dub, orech, mahagón, siena noce, siena roso, oregon, atď.
  Pri výbere imitácii dreva z fólií dokážeme prispôsobiť farbu brány prakticky ku každému plastovému oknu ktoré je vo fólií dreva.
  Všetky aktuálne dekory dreva vám radi poskytneme na váš dopyt.

 • Máte v ponuke aj farbu zlatý dub ?  V našej ponuke máme samozrejme aj dekor dreva zlatý dub. Ide o "základný" dekor imitácie dreva. Mimo tohoto dekoru máme v ponuke dalších 56 odtieňov.

 • Aká je záruka na vaše brány ?  Štandardná záručná doba je 24 mesiacov. Pri programe "ASP" je možné záruku predĺžiť na 5 rokov.

 • Čo je program "ASP"  ASP ( "autorizovaný servisný partner") program je výnimočným servisným programom pre našich zákaznikov a zákazníkov ktorý cez naše obchodné kanály zakúpia bránu KRISPOL. Pri podpise servisnej zmluvy z ASP partnerom získava zákazník predĺženú záruku v celkovej dlžke 5 rokov a garanciu že o jehu bránu sa bude starať profesionálny tím autorizovaný našou spoločnosťou.